1 Kapsułki / Miękkie kapsułki / Zestaw Produkt #10014 Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Brain Super Kit | 30 Dni

Produkty wchodzące w skład zestawu wzmacniającego mózg*:

 

 • Wspomaga pamięć i funkcje poznawcze (Neuro-Mag Magnesium L-Threonate).
 • Wspomaga układ sercowo-naczyniowy i zdrowie mózgu (Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną).
 • Zawiera 8 składników odżywczych pobudzających mózg (Cognitex® With Brain Shield™).

 

Zestaw wzmacniający mózg dostarcza wyjątkową mieszankę składników, mogącą pomóc w utrzymaniu pamięci i funkcji poznawczych. Dzięki będącym w zestawie Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną, nasz oczyszczony olej rybi zapewnia dodatkowe korzyści dla funkcji mózgu i jego budowy. Połączenie produktów w tym zestawie przeznaczone jest na 30 dni stosowania. 

*(Cognitex® with Brainshield, Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate, Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstrakt z oliwek, kryl i astaksantyna)

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 567.38
Oszczędzasz 30%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

39716 
94.18
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:

Zestaw wzmacniający mózg jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka połączenia suplementów, mogącego wspomóc młodzieńczą pamięć i procesy poznawcze (Cognitex® With Brain Shield™ oraz Neuro-Mag Magnesium L-Threonate). Zestaw zawiera również Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną (wysoko oczyszczony olej rybi), zapewniający dodatkowe korzyści dla zdrowego funkcjonowania mózgu. W ten sposób zestaw wzmacniający mózg wspiera młodzieńcze procesy poznawcze i pomaga opóźnić naturalny proces starzenia się mózgu.

 

Jak to działa?

Zestaw wzmacniający mózg został starannie opracowany w celu dostarczenia pojedynczego zestawu, służącego zdrowiu mózgu. Składa się on z obszernej listy suplementów, wspierających zdrowie mózgu, służąc trzytorowej strategii wsparcia zdrowia mózgu. Cognitex® With Brain Shield™ zapewnia osiem różnych składników odżywczych, które pobudzają zdrowie mózgu i procesy poznawcze.

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate dostarcza magnez w postaci idealnej dla mózgu, mogącej pomóc w utrzymaniu dobrego nastroju oraz prawidłowej liczby i jakości połączeń synaptycznych między komórkami mózgu. To z kolei wspiera także młodzieńcze funkcje poznawcze.

Wreszcie, Omega-3 znajdujący się w oleju rybim z Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 z kryla i oleju rybiego, które razem mogą zapewnić lepsze wsparcie dla układu sercowo-naczyniowego, a także mózgu – wszystko to w jednej miękkiej kapsułce.

 

About Cognitex® With Brain Shield:

Wraz z wiekiem, ryzyko pojawienia się zaburzeń poznawczych jest nieuniknione. Na szczęście, nowe badania wskazują, że niektóre czynniki możemy z powodzeniem kontrolować.

 

About Neuro-Mag Magnesium L-Threonate:

Niedobór magnezu dotyka połowy populacji w krajach rozwiniętych. Magnez jest niezbędny dla wielu procesów zachodzących w organizmie. Wspomaga zdrowy układ krążenia oraz kości, a także zwiększa poziom energii i podnosi nastrój. Poza tym, ma korzystny wpływ na funkcje kognitywne, przez co skupia uwagę społeczności naukowej. Niestety, poziom magnezu w organizmie, spada wraz z wiekiem, sprawiając trudności w utrzymaniu jego optymalnego stężenia . Większość dostępnych, komercyjnych suplementów magnezu nie jest łatwo wchłaniane do układu nerwowego. Ten problem rozwiązuje innowacyjna forma tego pierwiastku, o nazwie Neuro-Mag ™, ukierunkowana szczególnie na mózg i układ nerwowy.

 

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin:

W dyskusji na temat kwasów tłuszczowych omega-3 poza wspomaganiem zdrowia serca i mózgu, regulowaniem odpowiedzi zapalnej,nie wspomina się o szerokim spektrum pozostałych korzyści ich stosowania. Połączenie oleju krylowego i rybnego maksymalizuje wchłanianie kwasów tłuszczowych omega-3, o szeokim spektrum korzyści ochronnych. Chociaż kwasy tłuszczowe z oleju rybnego łatwiej są włączane do lipidów i płytek krwi, niosąc korzyści dla serca i naczyń krwionośnych, to kwasy tłuszczowe z kryla za pośrednictwem czerwonych krwinek są szybciej dostarczane do mózgu. Jednak to ich połączenie ma największy wpływ na układy: sercowo-naczyniowy i nerwowy.  Super Omega dla udoskonalonej ochrony łączy w sobie działanie oleju rybnego, krylowego a także lignanów sezamowych, oliwki i astaksantyny. 

 

Naukowe podstawy produktu:

 

Cognitex® with BrainShield™:

 • Gastrodin - wpływa na komórki mózgowe, chroniąc je przed uszkodzeniami. Co więcej, działając na wiele sposobów, wspomaga krążenie i chroni mózg przed problemami związanymi z wiekiem.
 • Alfa-glicerol fosforyl choliny (Alpha-GPC) - jest niezbędny do wytwarzania acetylocholiny w mózgu. Prawidłowe funkcje acetylocholiny, której poziom spada wraz z wiekiem, są niezbędne dla zachowania pamięci i zdolności uczenia się.
 • Chmiel i rozmaryn - wspomagają tłumienie stanów zapalnych.
 • Ekstrakt z dzikiej borówki - hamuje oksydację i zmiany zapalne w komórkach mózgowych, które uznaje się za czynnik zaburzeń pamięci.
 • Zdolności fosfatydyloseryny - (PS) pod kątem wpływania na funkcje poznawcze zostały szeroko zbadane. PS korzystnie oddziałuje na pamięć, zdolności uczenia sie, umiejętności z zakresu mówienia, koncentrację i inne związane z wiekiem problemy.
 • Ashwagandha - hamuje enzym (acetylocholinoesterazę) rozkładający acetylcholinę w mózgu.
 • Ekstrakt z pestek winogron - poprawia napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych, a tym samym zwiększa przepływ tlenu w mózgu.
 • Urydyno-5'-monofosforan (UMP) - związek naturalnie występujący w mleku karmiących matek jest niezbędny dla dzieci. Urydyno-5'-monofosforan wpływa również na poprawę funkcji poznawczych osób starzejących się.

 

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate:

Magnez jest niezbędny dla wielu procesów zachodzących w organizmie. Wspomaga zdrowy układ krążenia oraz kości, a także zwiększa poziom energii i podnosi nastrój. Poza tym, ma korzystny wpływ na funkcje kognitywne, przez co skupia uwagę społeczności naukowej. Niestety, poziom magnezu w organizmie, spada wraz z wiekiem, sprawiając trudności w utrzymaniu jego optymalnego stężenia . Większość dostępnych, komercyjnych suplementów magnezu nie jest łatwo wchłaniane do układu nerwowego. Ten problem rozwiązuje innowacyjna forma tego pierwiastku, o nazwie Neuro-Mag ™, ukierunkowana szczególnie na mózg i układ nerwowy.

 

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin:

Olej z ryb pochodzących z  Alaski cieszy się pięciogwaizdkową oceną International Fish Oil Standards Program (IFOS), niezależnej organizacji, która testuje oleje rybne w celu określenia ich jakość i bezpieczeństwa. Otrzymana nota wskazuje, że produkt po przetestowaniu, spełnia surowe standardy jakości i czystości, aby wykluczyć zanieczyszczenie metalami ciężkimi, oksyadcją, promieniowaniem i zanieczyszczeniami organicznymi, takimi jak dioksyny i PCB.

 

Jak używać:

Cognitex® with BrainShield™:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 3 kapsułki rano, niezależnie od posiłku.

 

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 3 kapsułki dziennie, niezależnie od posiłków.
 • L-treonian magnezu ma mniejsze działanie przeczyszczające, niż inne formy magnezu.

 

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej,2 kapsułki, 2 razy dziennie, z posiłkiem.

Odnośniki:

Cognitex® with Brain Shield™

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin

INFORMACJE O PRODUKCIE

TWO-PER-DAY TABLETS 

Zawartość opakowania: 120 tabletek

 

Wartości odżywcze:

Wielkość dawki –  2 tabletki

Ilość dawek w opakowaniu - 60

 

Zawartość jednej dawki:

Witamina A (jako beta-karoten, octan) (5000 j.m)

1500 mcg

Witamina C (jako kwas askorbinowy, niacynamid i askorbinian wapnia)

500 mg

Witamina D3 (jako cholekalcyferol) (2000 j.m.)

50 mcg

Witamina E (jako bursztynian d-alfa tokoferylu, d-alfa tokoferol)

67 mg

Tiamina (witamina B1) (jako tiamina HCI)

75 mg

Ryboflawina (witamina B2) (jako ryboflawina i ryboflawina-5′-fosforanu)

50 mg

Niacyna (jako niacynamid i askorbinian niacynamidu)

50 mg

Witamina B6 (jako pirydoksyna HCl i 5-fosforan pirydoksalu)

75 mg

Folian (jako sól wapniowa L-5-metylotetrahydroksyfolianu)

400 mcg

Witamina B12 (jako metylokobalamina)

300 mcg

Biotyna

300 mcg

Kwas pantotenowy (jako D-pantotenian wapnia)

50 mg

Jod (jako jodek potasu)

150 mcg

Magnez (jako tlenek magnezu)

100 mg

Cynk (jako cytrynian cynku, L-OptiZinc® mono-L-metioniny siarczan cynku)

25 mg

Selen [jako selenin sodu, SelenoExcell® selen z drożdży, Se-metylo-L-selenocysteina]

200 mcg

Mangan (jako glukonian manganu, glukonian)

2 mg

Chrom [jako Crominex® 3+ chromu stabilizowany ekstraktem z owoców Amli Capros®  i PrimaVie® Shilajit]

200 mcg

Molibden (jako chelat aminokwasu molibdenu)

100 mcg

Kwas alfa liponowy

25 mg

Bor (jako chelat aminokwasowy boru)

3 mg

Cholina (jako dwuwinian choliny)

20 mg

Inozytol

50 mg

Wyciąg z kwiatów aksamitki rozpierzchłej [std. na 5 mg trans-luteiny i 155 mcg trans-zeaksantyny]

11,12 mg

Likopen (z LycoBeads® naturalny ekstrakt z pomidorów (owoc) )

1 mg

Mieszanka naturalnych tokoferoli (dostarczająca gamma, delta, alfa, beta)

20 mg

Apigenina

5 mg

Pozostałe składniki: kwas stearynowy, sól sodowa kroskarmelozy, stearynian roślinny, krzemionka, wodna powłoka (oczyszczona woda, hydroksypropylometyloceluloza, gliceryna), fosforan dwuwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna.

ONCE-DAILY HEALTH BOOSTER

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

 

Wartości odżywcze:

Wielkość dawki –  1 wegetariańska kapsułka

Ilość dawek w opakowaniu - 60

 

Zawartość jednej dawki:

Witamina E (jako D-alfa-tokoferol)

45 j.m.

Witamina K:

 

2600 mcg

Witamina K1 (jako fitonadion)

 

1500 mcg

Witamina K2 (jako menachinon-4)

 

1000 mcg

Witamina K2 (jako all-trans menachinon-7)

100 mcg

Witamina B12 (jako metylokobalamina)

 

300 mcg

Chloroflina (z magnezu sodu chlorofilu)

 

100 mg

Mieszanka tokoferoli gamma E

 

360 mg

MacuGuard ® Mieszanka fosfolipidowo - karotenoidowa

Fosfolipidy, wyciąg z kwiatu nagietka [zapewniający 10 mg wolnej luteiny, 4 mg mezo - zeaksantyny i  trans - zeaksantyny], mieszanka karotenoidów [zapewniająca 1,24 mg alfa-karotenu]

173 mg

C3G (Cyjanidyno-3-glukozyd) [z ekstraktu z owocu europejskiej czarnej porzeczki]

 

2,2 mg

Zastrzeżona mieszanka likopenu [z mikronizowanego likopenu i Lyc-O-Mato® naturalnego ekstraktu z pomidora]

 

10 mg

Wyciąg z szafranu (słupek)

20 mg

Ekstrakt lignanów z nasion sezamu

    

20 mg

Ekstrakt z owoców dzikiej jagody

 

100 mg

Pozostałe składniki:  żelatyna, olej z nasion lnu, gliceryna, olej kukurydziany, maltodekstryna, olej szafranowy, woda oczyszczona, krzemionka, olej palmowy, olej z oliwek, barwnik - karob, celuloza.

 

Produkt zawiera sezam i soję.Sposób użycia
 • Two Per Day: dwie (2) tabletki dziennie w podzielonych dawkach z posiłkami lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
 • Once Daily Health Booster: jedna (1) kapsułka dziennie, z jedzeniem lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
Uwaga

Osoby przyjmujące ponad 2000 j.m./dzień witaminy D (z diety i suplementów) powinny okresowo oznaczać poziom 25-hydroksy witaminy D w surowicy. Suplementacja witaminy D nie jest zalecana osobom z wysokim poziomem wapnia we krwi.

Uwaga

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.


OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.