O NAS

About us

NA CZELE PRZEŁOMOWYCH BADAŃ MEDYCZNYCH

Od 1980 Life Endension Europe ma jeden cel: wspieranie ludzi by żyli dłużej, inspirowanie jak poprawić stan zdrowia dzisiaj. Nasza wiara w naukowe podejście do lepszego żywienia jest podstawą naszej firmy. Dodatkowo uważamy, że dobre zdrowie to równowaga i poświęcamy wiele uwagi, by inspirowac innych, by również w to wierzyli. Podobnie jak w przypadku artykułów spożywanych - jakość, czystość i moc składników w suplementach żywieniowych mają znaczenie. Dlatego zdecydowaliśmy się dostarczyć najwyższej jakości surowce i najlepsze suplementy, które można kupić. Nasi klienci są dzisiaj kluczem do naszego sukcesu, ponieważ wiedzą Państwo, że nasze suplementy, minerały i witaminy są wiodące na rynku, mają najwyższą jakość za rozsądną cenę i są oparte na faktach medycznych, więc można oczekiwać różnicy w Państwa zdrowiu. Popraw swoje zdrowie dzisiaj, jesteśmy tu, aby ci pomóc, ponieważ dedykowaliśmy zespół pracowników, którzy są wielojęzyczni, pasjonaci i eksperci, aby poprowadzić Cię do tego, aby być dłużej lepszą wersją siebie.

Wyślij do nas e-mail
 
 
Lee Customer

NA CZYM SIĘ KONCENTRUJEMY

Lee Customer
JAKOŚĆ

Dokonywanie inteligentnych wyborów zdrowotnych zaczyna się od wymagania doskonałości. Powinieneś wiedzieć, że nigdy nie akceptujemy czegoś mniej niż absolutnie najlepszego: nasze standardy kontroli jakości rzeczywiście przekraczają wymagania FDA. Ponadto Life Extension uzyskała certyfikat GMP (Dobrej Praktyki Wytwarzania) od NSF International - niezależnej organizacji zapewniającej standardy wytwarzania i testowania produktów dla zdrowia publicznego i środowiska.

 
Lee Customer
CZYSTOŚĆ

Pozyskujemy tylko najlepsze surowce dla naszych suplementów diety. Współpracujemy tylko z najbardziej renomowanymi dostawcami na świecie, a wszystkie surowce są starannie przetwarzane w celu zachowania złożoności chemicznej. Więc wiesz, że to, co znajduje się na naszej etykiecie produktu, znajduje się w suplemencie. Nie więcej, a na pewno nie mniej.

 
Lee Customer
MOC

Nigdy nie wybieramy naszych składników w oparciu o koszty. Używamy tylko składników i dawek, które dokładnie replikują najbardziej udane wyniki uzyskane w badaniach naukowych w celu uzyskania maksymalnej efektywności, co oznacza, że zawsze otrzymasz najwięcej siły odżywczej dla Twoją złotówkę. A jeśli chodzi o twoje zdrowie, po co miałbyś celować w coś mniej?