1 Kapsułki / Miękkie kapsułki / Zestaw Produkt #10014 Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Brain Super Kit | 30 Dni

Produkty wchodzące w skład zestawu wzmacniającego mózg*:

 

 • Wspomaga pamięć i funkcje poznawcze (Neuro-Mag Magnesium L-Threonate).
 • Wspomaga układ sercowo-naczyniowy i zdrowie mózgu (Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną).
 • Zawiera 8 składników odżywczych pobudzających mózg (Cognitex® With Brain Shield™).

 

Zestaw wzmacniający mózg dostarcza wyjątkową mieszankę składników, mogącą pomóc w utrzymaniu pamięci i funkcji poznawczych. Dzięki będącym w zestawie Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną, nasz oczyszczony olej rybi zapewnia dodatkowe korzyści dla funkcji mózgu i jego budowy. Połączenie produktów w tym zestawie przeznaczone jest na 30 dni stosowania. 

*(Cognitex® with Brainshield, Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate, Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstrakt z oliwek, kryl i astaksantyna)

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 567.38
Oszczędzasz 30%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

39716 
94.18
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:

Zestaw wzmacniający mózg jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka połączenia suplementów, mogącego wspomóc młodzieńczą pamięć i procesy poznawcze (Cognitex® With Brain Shield™ oraz Neuro-Mag Magnesium L-Threonate). Zestaw zawiera również Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną (wysoko oczyszczony olej rybi), zapewniający dodatkowe korzyści dla zdrowego funkcjonowania mózgu. W ten sposób zestaw wzmacniający mózg wspiera młodzieńcze procesy poznawcze i pomaga opóźnić naturalny proces starzenia się mózgu.

 

Jak to działa?

Zestaw wzmacniający mózg został starannie opracowany w celu dostarczenia pojedynczego zestawu, służącego zdrowiu mózgu. Składa się on z obszernej listy suplementów, wspierających zdrowie mózgu, służąc trzytorowej strategii wsparcia zdrowia mózgu. Cognitex® With Brain Shield™ zapewnia osiem różnych składników odżywczych, które pobudzają zdrowie mózgu i procesy poznawcze.

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate dostarcza magnez w postaci idealnej dla mózgu, mogącej pomóc w utrzymaniu dobrego nastroju oraz prawidłowej liczby i jakości połączeń synaptycznych między komórkami mózgu. To z kolei wspiera także młodzieńcze funkcje poznawcze.

Wreszcie, Omega-3 znajdujący się w oleju rybim z Super Omega-3 Plus EPA/DHA z lignanami sezamowymi, ekstraktem z oliwek, krylem i astaksantyną zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 z kryla i oleju rybiego, które razem mogą zapewnić lepsze wsparcie dla układu sercowo-naczyniowego, a także mózgu – wszystko to w jednej miękkiej kapsułce.

 

About Cognitex® With Brain Shield:

Wraz z wiekiem, ryzyko pojawienia się zaburzeń poznawczych jest nieuniknione. Na szczęście, nowe badania wskazują, że niektóre czynniki możemy z powodzeniem kontrolować.

 

About Neuro-Mag Magnesium L-Threonate:

Niedobór magnezu dotyka połowy populacji w krajach rozwiniętych. Magnez jest niezbędny dla wielu procesów zachodzących w organizmie. Wspomaga zdrowy układ krążenia oraz kości, a także zwiększa poziom energii i podnosi nastrój. Poza tym, ma korzystny wpływ na funkcje kognitywne, przez co skupia uwagę społeczności naukowej. Niestety, poziom magnezu w organizmie, spada wraz z wiekiem, sprawiając trudności w utrzymaniu jego optymalnego stężenia . Większość dostępnych, komercyjnych suplementów magnezu nie jest łatwo wchłaniane do układu nerwowego. Ten problem rozwiązuje innowacyjna forma tego pierwiastku, o nazwie Neuro-Mag ™, ukierunkowana szczególnie na mózg i układ nerwowy.

 

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin:

W dyskusji na temat kwasów tłuszczowych omega-3 poza wspomaganiem zdrowia serca i mózgu, regulowaniem odpowiedzi zapalnej,nie wspomina się o szerokim spektrum pozostałych korzyści ich stosowania. Połączenie oleju krylowego i rybnego maksymalizuje wchłanianie kwasów tłuszczowych omega-3, o szeokim spektrum korzyści ochronnych. Chociaż kwasy tłuszczowe z oleju rybnego łatwiej są włączane do lipidów i płytek krwi, niosąc korzyści dla serca i naczyń krwionośnych, to kwasy tłuszczowe z kryla za pośrednictwem czerwonych krwinek są szybciej dostarczane do mózgu. Jednak to ich połączenie ma największy wpływ na układy: sercowo-naczyniowy i nerwowy.  Super Omega dla udoskonalonej ochrony łączy w sobie działanie oleju rybnego, krylowego a także lignanów sezamowych, oliwki i astaksantyny. 

 

Naukowe podstawy produktu:

 

Cognitex® with BrainShield™:

 • Gastrodin - wpływa na komórki mózgowe, chroniąc je przed uszkodzeniami. Co więcej, działając na wiele sposobów, wspomaga krążenie i chroni mózg przed problemami związanymi z wiekiem.
 • Alfa-glicerol fosforyl choliny (Alpha-GPC) - jest niezbędny do wytwarzania acetylocholiny w mózgu. Prawidłowe funkcje acetylocholiny, której poziom spada wraz z wiekiem, są niezbędne dla zachowania pamięci i zdolności uczenia się.
 • Chmiel i rozmaryn - wspomagają tłumienie stanów zapalnych.
 • Ekstrakt z dzikiej borówki - hamuje oksydację i zmiany zapalne w komórkach mózgowych, które uznaje się za czynnik zaburzeń pamięci.
 • Zdolności fosfatydyloseryny - (PS) pod kątem wpływania na funkcje poznawcze zostały szeroko zbadane. PS korzystnie oddziałuje na pamięć, zdolności uczenia sie, umiejętności z zakresu mówienia, koncentrację i inne związane z wiekiem problemy.
 • Ashwagandha - hamuje enzym (acetylocholinoesterazę) rozkładający acetylcholinę w mózgu.
 • Ekstrakt z pestek winogron - poprawia napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych, a tym samym zwiększa przepływ tlenu w mózgu.
 • Urydyno-5'-monofosforan (UMP) - związek naturalnie występujący w mleku karmiących matek jest niezbędny dla dzieci. Urydyno-5'-monofosforan wpływa również na poprawę funkcji poznawczych osób starzejących się.

 

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate:

Magnez jest niezbędny dla wielu procesów zachodzących w organizmie. Wspomaga zdrowy układ krążenia oraz kości, a także zwiększa poziom energii i podnosi nastrój. Poza tym, ma korzystny wpływ na funkcje kognitywne, przez co skupia uwagę społeczności naukowej. Niestety, poziom magnezu w organizmie, spada wraz z wiekiem, sprawiając trudności w utrzymaniu jego optymalnego stężenia . Większość dostępnych, komercyjnych suplementów magnezu nie jest łatwo wchłaniane do układu nerwowego. Ten problem rozwiązuje innowacyjna forma tego pierwiastku, o nazwie Neuro-Mag ™, ukierunkowana szczególnie na mózg i układ nerwowy.

 

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin:

Olej z ryb pochodzących z  Alaski cieszy się pięciogwaizdkową oceną International Fish Oil Standards Program (IFOS), niezależnej organizacji, która testuje oleje rybne w celu określenia ich jakość i bezpieczeństwa. Otrzymana nota wskazuje, że produkt po przetestowaniu, spełnia surowe standardy jakości i czystości, aby wykluczyć zanieczyszczenie metalami ciężkimi, oksyadcją, promieniowaniem i zanieczyszczeniami organicznymi, takimi jak dioksyny i PCB.

 

Jak używać:

Cognitex® with BrainShield™:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 3 kapsułki rano, niezależnie od posiłku.

 

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 3 kapsułki dziennie, niezależnie od posiłków.
 • L-treonian magnezu ma mniejsze działanie przeczyszczające, niż inne formy magnezu.

 

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej,2 kapsułki, 2 razy dziennie, z posiłkiem.

Odnośniki:

Cognitex® with Brain Shield™

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin

INFORMACJE O PRODUKCIE

For product details, please refer to the individual components of the Brain Super Kit:
Cognitex® with Brain Shield, 90 softgels

Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate, 90 vegetarian capsules

Super Omega-3 Plus EPA/DHA with Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin, 120 softgels 
 
Dosage and Use: 

COGNITEX® WITH BRAIN SHIELD™:

 • Take three (3) softgels in the morning with or without food, or as recommended by a healthcare practitioner.

NEURO-MAG MAGNESIUM L-THREONATE

 • Take three (3) capsules daily with or without food, or as recommended by a healthcare practitioner.
 • Magnesium L-Threonate has less of a laxative effect than other forms of magnesium.

SUPER OMEGA-3 PLUS EPA/DHA WITH SESAME LIGNANS, OLIVE EXTRACT, KRILL & ASTAXANTHIN:

 • Take two (2) softgels twice daily with meals, or as recommended by a healthcare practitioner.

Caution:

If you are taking anti-coagulant or anti-platelet medications, or have a bleeding disorder, consult your healthcare provider before taking this product.

Warnings
 • KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN
 • DO NOT EXCEED RECOMMENDED DOSE
 • Do not purchase if outer seal is broken or damaged.
 • When using nutritional supplements, please consult with your physician if you are undergoing treatment for a medical condition or if you are pregnant or lactating.

OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.

CoQ10 - Boost your cellular energy.

Save 10% on LEE CoQ10 Range this week!

SAVE 10%
Close