50 Spray / W płynie Produkt #60013 2 porcja Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Dr. Shade’s BitterX, 50 ml

Składniki aktywne w produkcie Dr. Shade’s BitterX (mniszek lekarski, goryczka, nawłoć i mirra):

 

  • wspomagają oczyszczanie, stymulując przepływ żółci, która wydala toksyny z organizmu
  • wspierają trawienie, a także funkcje wątroby i nerek, dwóch organów, które biorą udział w detoksykacji
  • są dostarczane za pomocą opatentowanej liposomalnej technologii, która zapewnia wyższą niż normalna biodostępność i przyswajalność

 

Dr. Shade’s BitterX to mieszanka mniszka lekarskiego, goryczki, nawłoci i mirry stosowana, aby wspomóc oczyszczanie organizmu, zwiększając przepływ żółci i wspierając funkcję wątroby i nerek. Składniki aktywne w produkcie dostarczane są za pomocą opatentowanej liposomalnej technologii, która zapewnia wyższą niż normalna biodostępność i przyswajalność.

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 261.67
Oszczędzasz 25%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

19672 
46.65
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:

Dr. Shade’s BitterX to ulepszona wersja preparatu Dr. Shade’s Bitters No. 9 pod jeszcze silniejszą postacią związków goryczkowych wspomagających oczyszczanie organizmu, dzięki zastosowaniu opatentowanej liposomalnej technologii Quicksilver Scientific, która zapewnia wyższą niż normalna biodostępność i przyswajalność. 

 

Jak to działa?

Dr. Shade’s BitterX to następca popularnego produktu liposomalnego do oczyszczania organizmu Dr. Shade’s Bitters No. 9. Dr. Shade’s BitterX zapewnia lepsze wsparcie dla zdrowia układu trawiennego oraz całego organizmu, a także zawiera mieszankę ziół (mniszek lekarski, goryczka, mirra i nawłoć) charakteryzującą się nieco bardziej gorzkawym smakiem. Zioła współdziałają, by wspomagać proces oczyszczania organizmu jeszcze bardziej efektywnie. Składniki aktywne w produkcie Dr. Shade’s BitterX stymulują przepływ żółci, aby pozbyć się toksyn z organizmu oraz by wspomóc funkcje wątroby i nerek, dwóch głównych organów biorących udział w procesach detoksykacji. Co więcej, rośliny w nim zawarte zostały wzbogacone smakiem słodkiego olejku eterycznego z pomarańczy.

Składniki aktywne pozyskane z mniszka lekarskiego, korzenia goryczki, nawłoci i mirry są dostarczane za pomocą wyjątkowej liposomalnej formy od Quicksilver Scientific zwanej Quicksilver Delivery Systems™. Niezwykła liposomalna technologia zwiększa biodostępność i przyswajalność składników aktywnych znajdujących się w produkcie, dzięki czemu w bardziej skuteczny sposób aktywowane są związki odpowiedzialne za transport substancji oraz odpowiedzialne za transport żółci i toksyn z wątroby przez pęcherzyk żółciowy. 

 

Informacje naukowe na temat produktu:

Dr. Shade’s BitterX zawiera następujące składniki:

 

Mniszek lekarski — stymuluje ochronę wątroby oraz przepływ nerkowy i przypływ żółci.

Goryczka — wspomaga prawidłowy przepływ żółci, zwiększa poziom glutanionu, a także innych enzymów antyoksydacyjnych.

Nawłoć — roślina, która od dawna stosowana jest jako składnik wspomagający funkcjonowanie układu moczowego. Jest również środkiem moczopędnym, dzięki czemu przyczynia się do usuwania toksyn. Zwiększa również aktywność S-transferazy glutationowej. Jest to niezbędny enzym w II fazie detoksykacji.

Mirra — w tym produkcie występuje ona w postaci oleogumożywicy. Wspomaga przepływ żółci i dba o prawidłowy poziom drobnoustrojów.

 

Stosowanie:

  • Doustnie, od 2 do 4 pompek, trzy razy dziennie. Przed połknięciem trzymać w jamie ustnej przez 30 sekund. Powtarzać, aż do przyjęcia wymaganej dawki lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
  • Przyjmować na pusty żołądek, przynajmniej 10 minut przed posiłkami.

Referencyjna:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Wartości odżywcze:

Wielkość dawki: 1 ml (2 x naciśnięcie pompki)

Ilość dawek w opakowaniu: 50

Zawartość dawki:

Zastrzeżona mieszanka

410 mg

Ekstrakty mniszka lekarskiego (korzeń), goryczki (korzeń), solidago (części nadziemne) i mirry (oleo-guma-żywica), olejek ze słodkich pomarańczy

 

Fosfatydylocholina (z oczyszczonej lecytyny  z nasion słonecznika)

48 mg

Pozostałe składniki: gliceryna, etanol, witamina E (jako tokofersolan i naturalna mieszanka tokoferol), guma akacjowa, woda.

Sposób użycia:
  • Weź od 2 do 4 pompek doustnie trzy razy dziennie. Trzymaj w ustach 30 sekund przed połknięciem. Powtórz do uzyskania żądanej dawki lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
  • Przyjmuj na pusty żołądek, co najmniej 10 minut przed posiłkami. Można mieszać z niewielką ilością wody. Można przyjmować 2-4 pompki w gazowanej wodzie, jeśli jest to konieczne dla komfortu trawienia.
  • Użyj w ciągu 60 dni od otwarcia.
  • Jeśli jesteś w ciąży, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.
Uwaga!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Należy pamiętać o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.

CoQ10 - Boost your cellular energy.

Save 10% on LEE CoQ10 Range this week!

SAVE 10%
Close