Produkt #02125 dostępny Share Dodaj do ulubionych
FLORASSIST® GI with Phage Technology

FLORASSIST ® GI with Phage Technology: 

  • Uses a unique and innovative dual action formulation for optimal probiotic performance
  • Inhibits growth of unwanted intestinal bacteria and promotes probiotic growth
  • Dual Capsule ensures optimal availability of probiotics in the intestines

Use FLORASSIST ® GI with Phage Technology and its dual purpose probiotic support system to inhibit unwanted bacteria and promote growth of healthy probiotics to bring your intestinal balance back to normal.

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
FLORASSIST® GI with Phage Technology
Cena detaliczna zł 181.72
Oszczędzasz 33%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

12264 
29.21
Rabat ilościowy:
- Buy 4 for 111,51 zł each and save 39%
 

SPRZEDAŻ

OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:


Probiotyki pomagają zrównoważyć stosunek dobrych do złych bakterii w jelitach. Ale nigdy nie było suplementu probiotycznego, który pomógłby Ci przechylić tę ilość na korzyść organizmu, aż do tej pory. Preparat zawierający formułę o podwójnym działaniu FLORASSIST® GI zawiera zarówno probiotyczną mieszankę, jak i mieszankę TetraPhage Blend, która wpływa tylko na niepożądane bakterie, a jednocześnie pomija "dobre" bakterie układu trawiennego.

Dlaczego to działa:


Nasz "mikrobiom" zawiera (lub obejmuje) wszystkie bakterie, które mogą znajdować się na ciele i w organizmie, ale naprawdę zajmują centralne miejsce w układzie trawiennym. Zmiany żywieniowe i środowiskowe w ostatnim stuleciu znacznie się zmieniły i postawiły sprzyjające lub "dobre" probiotyki w trudnej sytuacji, która może mieć wpływ na układ trawienny1-3. Dlatego opracowaliśmy FLORASSIST GI z technologią Phage, która wykorzystuje unikalną i innowacyjną kombinację dwustopniową, aby przywrócić równowagę bakteryjną jelit i poprawić samopoczucie.

FLORASSIST® GI z Phage Technology atakuje przede wszystkim złe bakterie, które mają negatywny wpływ na zdrowie jelit, hamując ich aktywność i wzrost. Następnie dostarcza 15 miliardów zdrowych bakterii (probiotyków), które są gotowe do kolonizacji układu jelitowego w chwili ich wprowadzenia. W ten sposób FLORASSIST® GI z technologią bakteriofagów (Phage)  może przywrócić równowagę bakteryjną jelit do normalnego poziomu.

 

Nauka wspierająca ten produkt:


Badania wykazują, że przesunięcie mikrobiomu w kierunku zdrowego profilu może mieć pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie3. Preparat FLORASSIST ® GI z technologią Phage składa się z dwóch mieszanek probiotycznych, które hamują złe bakterie jelitowe (TetraPhage Blend) i które wspierają wzrost zdrowych probiotyków. Mieszanki zawarte są w dwuwarstwowej kapsułce, dzięki czemu probiotyki mogą przechodzić nieuszkodzone w trudnych kwaśnych warunkach żołądkowych. Obie mieszanki są uwalniane w tym samym czasie, gdy wewnętrzna kapsułka [CM3] zostanie naruszona w systemie jelitowym.

TetraPhage Blend składa się z czterech unikalnych bakteriofagów, które są mikroskopijnymi wiązkami DNA lub RNA, które przywiązują się do unikalnego szczepu niepożądanych bakterii, niszcząc je w ten sposób.
 
Druga mieszanka to zastrzeżona mieszanka probiotyczna, która zapewnia 15 miliardów CFU (jednostki tworzące kolonie). Dzięki niepożądanym organizmom lub poza ich drogami, te probiotyki mają szansę rozwijać i wzmacniać pozytywne efekty zdrowotne w organizmie4 w sposób naturalny5.

 

Jak stosować:

  • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, jedna kapsułka dziennie z posiłkiem lub poza posiłkami

 

Odnośniki:

1.      Infect Dis Clin North Am. 2016 Jun;30(2):313-22.

2.       Med Sci Monit. 2008 Aug;14(8):Ra126-32.

3.       Mayo Clin Proc. 2014 Jan;89(1):107-14.

4.       Data on File. Vol 2015.

5.       Adv Drug Deliv Rev. 2016 May 5.


Czytaj oryginalne źródło

INFORMACJE O PRODUKCIE

Wartości odżywcze:

Wielkość dawki: 1 płynna kapsułka wegetariańska

Zawartość dawki

Mieszanka probiotyczna

15 Miliardów CFU†

Lactobacillus acidophilus La-14; Bifidobacterium lactis Bl-04; L. paracasei Lpc-37; L. rhamnosus Lr-32; B. bifidum/lactis Bb-02; B. longum Bl-05

Mieszanka TetraPhage

15 mg

LH01 - Myoviridae; LL5 - Siphorviridae; T4D - Myoviridae; LL12 - Myoviridae

Inne składniki: gliceryna, celuloza roślinna (kapsułka), celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka, woda oczyszczona, kwas stearynowy, chlorofilina.

Wolne od GMO

Jednostki tworzące kolonie w momencie produkcji.

Sposób użycia:
  • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, jedna kapsułka dziennie z posiłkiem lub poza posiłkami

Uwaga!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.


OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.

Udało Ci się!

Dziś możesz skorzystać z tej wyjątkowej oferty bożonarodzeniowej.
KONTYNUUJ ZAKUPY Go to product