30 Wegetariańskie kapsułki płynne Produkt #02125 1 porcja Dostępny Share Dodaj do ulubionych
FLORASSIST® GI with Phage Technology
  • Uses a unique and innovative dual action formulation for optimal probiotic performance
  • Inhibits growth of unwanted intestinal bacteria and promotes probiotic growth
  • Dual Capsule ensures optimal availability of probiotics in the intestines

Use FLORASSIST ® GI with Phage Technology and its dual-purpose probiotic support system to inhibit unwanted bacteria and promote growth of healthy probiotics to bring your intestinal balance back to normal.

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 182.46
Oszczędzasz 33%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

12225 
28.99
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:


Probiotyki pomagają zrównoważyć stosunek dobrych do złych bakterii w jelitach. Ale nigdy nie było suplementu probiotycznego, który pomógłby Ci przechylić tę ilość na korzyść organizmu, aż do tej pory. Preparat zawierający formułę o podwójnym działaniu FLORASSIST® GI zawiera zarówno probiotyczną mieszankę, jak i mieszankę TetraPhage Blend, która wpływa tylko na niepożądane bakterie, a jednocześnie pomija "dobre" bakterie układu trawiennego.

Dlaczego to działa:


Nasz "mikrobiom" zawiera (lub obejmuje) wszystkie bakterie, które mogą znajdować się na ciele i w organizmie, ale naprawdę zajmują centralne miejsce w układzie trawiennym. Zmiany żywieniowe i środowiskowe w ostatnim stuleciu znacznie się zmieniły i postawiły sprzyjające lub "dobre" probiotyki w trudnej sytuacji, która może mieć wpływ na układ trawienny1-3. Dlatego opracowaliśmy FLORASSIST GI z technologią Phage, która wykorzystuje unikalną i innowacyjną kombinację dwustopniową, aby przywrócić równowagę bakteryjną jelit i poprawić samopoczucie.

FLORASSIST® GI z Phage Technology atakuje przede wszystkim złe bakterie, które mają negatywny wpływ na zdrowie jelit, hamując ich aktywność i wzrost. Następnie dostarcza 15 miliardów zdrowych bakterii (probiotyków), które są gotowe do kolonizacji układu jelitowego w chwili ich wprowadzenia. W ten sposób FLORASSIST® GI z technologią bakteriofagów (Phage)  może przywrócić równowagę bakteryjną jelit do normalnego poziomu.

 

Nauka wspierająca ten produkt:


Badania wykazują, że przesunięcie mikrobiomu w kierunku zdrowego profilu może mieć pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie3. Preparat FLORASSIST ® GI z technologią Phage składa się z dwóch mieszanek probiotycznych, które hamują złe bakterie jelitowe (TetraPhage Blend) i które wspierają wzrost zdrowych probiotyków. Mieszanki zawarte są w dwuwarstwowej kapsułce, dzięki czemu probiotyki mogą przechodzić nieuszkodzone w trudnych kwaśnych warunkach żołądkowych. Obie mieszanki są uwalniane w tym samym czasie, gdy wewnętrzna kapsułka [CM3] zostanie naruszona w systemie jelitowym.

TetraPhage Blend składa się z czterech unikalnych bakteriofagów, które są mikroskopijnymi wiązkami DNA lub RNA, które przywiązują się do unikalnego szczepu niepożądanych bakterii, niszcząc je w ten sposób.
 
Druga mieszanka to zastrzeżona mieszanka probiotyczna, która zapewnia 15 miliardów CFU (jednostki tworzące kolonie). Dzięki niepożądanym organizmom lub poza ich drogami, te probiotyki mają szansę rozwijać i wzmacniać pozytywne efekty zdrowotne w organizmie4 w sposób naturalny5.

 

Jak stosować:

  • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, jedna kapsułka dziennie z posiłkiem lub poza posiłkami

 

Odnośniki:

1.      Infect Dis Clin North Am. 2016 Jun;30(2):313-22.

2.       Med Sci Monit. 2008 Aug;14(8):Ra126-32.

3.       Mayo Clin Proc. 2014 Jan;89(1):107-14.

4.       Data on File. Vol 2015.

5.       Adv Drug Deliv Rev. 2016 May 5.


Czytaj oryginalne źródło

INFORMACJE O PRODUKCIE

Wartości odżywcze:

Wielkość dawki: 1 płynna kapsułka wegetariańska

Zawartość dawki

Mieszanka probiotyczna

15 Miliardów CFU†

Lactobacillus acidophilus La-14; Bifidobacterium lactis Bl-04; L. paracasei Lpc-37; L. rhamnosus Lr-32; B. bifidum/lactis Bb-02; B. longum Bl-05

Mieszanka TetraPhage

15 mg

LH01 - Myoviridae; LL5 - Siphorviridae; T4D - Myoviridae; LL12 - Myoviridae

Inne składniki: gliceryna, celuloza roślinna (kapsułka), celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka, woda oczyszczona, kwas stearynowy, chlorofilina.

Wolne od GMO

Jednostki tworzące kolonie w momencie produkcji.

Sposób użycia:
  • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, jedna kapsułka dziennie z posiłkiem lub poza posiłkami

Uwaga!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.


OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.