Get Reward

Najprostszy Program Bonusowy - dla Ciebie - za darmo.

Nasz sukces jest budowany przez Ciebie, naszego lojalnego Klienta. Rozwijamy się, aby poprawić Twoje doświadczenie w naszym sklepie. Wiesz, że nasze suplementy, minerały i witaminy są wiodące na rynku, mają najwyższą jakość za rozsądną cenę i są oparte na faktach medycznych, więc można oczekiwać różnicy w Twoim zdrowiu.

Aby mieć pewność, że masz najlepsze doświadczenia zakupowe, chcemy zaoferować Ci dodatkowe nagrody jako Klientowi Life Extension Europe. Nie wymaga to żadnego członkostwa, opłaty czy złożonych zobowiązań.

Zostań klientem Life Extension Europe i zdobądź bonusy za darmo:

 • 25% zniżki na wszystkie produkty
 • 2% rabatu, który można wykorzystać do przyszłych zakupów
 • 3-miesięczna gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się produkt, wyślij go z powrotem w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu i zwrócimy Ci kooszty zakupu
 • Darmowy numer telefonu do Działu Obsługi Klienta
 • Cotygodniowe oferty promocyjne
Załóż konto

SUBSKRYPCJA PREMIER

Premier

Otrzymaj jeszcze większą wartość za swoje zakupy! Zaprenumeruj nasz Program Bonusowy dla pełnego pakietu korzyści Life Extension Europe. Za TYLKO 59,95 EUR rocznie otrzymasz następujące korzyści programu Premier:

 • Natychmiastowy voucher na kwotę 40 € przy subskrypcji, która może być wykorzystana do zakupu dowolnego produktu w naszym sklepie internetowym
 • 25% zniżki na wszystkie produkty
 • 4% za każdy zakup. Konto rabatowe NIGDY nie wygasa.
 • Korzystaj z 1 roku bezpłatnej wysyłki do dowolnego miejsca w Europie kontynentalnej i Wielkiej Brytanii przy zamówieniu powyżej 60 euro.
 • Darmowy miesięcznik Life Extension Magazine - najlepsze źródło wiedzy o naszych produktach
 • Jeśli odnowisz subskrypcję Premier, otrzymasz wszystkie korzyści programu Premier ponownie! A jeśli dokonasz zakupu ok. 4 razy w roku, to już zwróciła Ci się wartość ceny subskrypcji Premier.
Produkt #PREMIERST Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Premier
Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

25281 
59.95

OPIS

Rabaty produktowe: Minimum 25% zniżki na wszystkie produkty

Korzystaj z rabatów na koncie rabatowym, aby zapłacić za swoje produkty. Uzyskasz 2% rabatu przy każdym zakupie produktów dostępnych na stronie Life Extension Europe, który możesz wykorzystać do następnego zakupu. Konto rabatowe nigdy nie wygasa. Sprawdź stan swojego konta rabatowego przy składaniu zamówienia i wybierz, ile chcesz wydać - to takie proste!

Bez zobowiązań. Bez członkostwa, bez opłat, bez zobowiązań - wystarczy, że podasz swój adres e-mail, aby móc korzystać z zalet naszego Programu Bonusowego.

Darmowy dostęp do naszych Ekspertów ds. Zdrowia. Pełny dostęp do naszego zespołu ekspertów dietetyków, pielęgniarek i naturopatów.