Produkt #02109 Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Mediterranean Whole Food Blend

Polifenole znajdujące się w Mediterranean Whole Food Blend:

  • Wspomagają zdrowie układu sercowo-naczyniowego
  • Wspierają funkcje poznawcze
  • Budują długowieczność


Badania wskazują na dietę śródziemnomorską jako jedną z najzdrowszych diet na świecie, dlatego Mediterranean Whole Food Blend to mieszanka wyciągów z karczochów, nasion winogron, liści oliwnych, granatu, pekan, soczewicy i orzecha włoskiego, które są częścią diety środziemnomorskiej.

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 243.27
Oszczędzasz 25%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

18243 
43.26
Rabat ilościowy:
- Buy 4 for 164,17 zł each and save 33%
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:

Dieta śródziemnomorska jest powszechnie uznawana za jedną z najzdrowszych diet na świecie. Może to być spowodowane bogactwem zdrowych olejów i polifenoli, które okazały się wspomagać długowieczność. Mediterranean Whole Food Blend zawiera mieszankę karczochów, nasion winogron, liści oliwnych, granatów, pekan, soczewicy i ekstraktów z orzechów - wszystkich elementów diety śródziemnomorskiej.

Dlaczego to działa:

Kilka badań przeprowadzonych w różnych populacjach uznaje dietę śródziemnomorską za jedną z najzdrowszych na świecie. W rzeczywistości badania wykazują, że dieta śródziemnomorska o wysokiej zawartości owoców, ryb, roślin strączkowych, orzechów, warzyw i oliwy z oliwek wspomaga długotrwałe zdrowie układu sercowo-naczyniowego i długowieczność [4]. Jedną z przyczyn, dla której dieta śródziemnomorska jest tak zdrowa, może być to, że zawiera dużą ilość pokarmów bogatych w polifenole. Wykazano, że związki polifenoli podtrzymują długowieczność, a także wspierają zdrowe funkcjonowanie serca i naczyń [1-3].

Mediterranean Whole Food Blend jest silną i zastrzeżoną mieszanką karczochów, nasion winogron, liści oliwnych, granatów, pekan, soczewicy i ekstraktów z orzecha. Ponadto wszystkie te składniki pochodzą z hodowli i są wyekstrahowane przy użyciu wysoce innowacyjnej technologii ekstrakcji PhytoClean ™.

 

Naukowe podstawy produktu:

Mediterranean Whole Food Blend zawiera ekstrakty bogate w polifenole, które pochodzą ze świeżych składników pochodzenia zagrodowego. Do wyodrębnienia tych składników wykorzystywana jest innowacyjna technologia PhytoClean ™. Technologia PhytoClean ™ to nowa, oparta na wodzie technika ekstrakcyjna. Kiedy woda jest pod ciśnieniem w podwyższonych temperaturach, polaryzacja wody jest obniżona do tego samego poziomu co etanol. To zwiększa zdolność zwykłej wody do rozpuszczania najlepszych związków bioaktywnych bez zbędnych substancji pomocniczych. Tak więc proces PhytoClean ™ staje się idealną metodą do tworzenia czystych, silnych ekstraktów roślinnych jak tych w Mediterranean Whole Food Blend.

Jak używać:


● Przyjmować trzy (3) kapsułki dziennie z posiłkiem lub bez, lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
● Może być stosowany razem lub w podzielonych dawkach.

 

Odnośniki:

  1. Zamora-Ros R, Rabassa M, Cherubini A, et al. High concentrations of a urinary biomarker of polyphenol intake are associated with decreased mortality in older adults. J Nutr. 2013;143(9):1445-50.
  2. Medina-Remon A, Tresserra-Rimbau A, Pons A, et al. Effects of total dietary polyphenols on plasma nitric oxide and blood pressure in a high cardiovascular risk cohort. The PREDIMED randomized trial. Nutr Metab Cardiovasc Dis. 2015;25(1):60-7.
  3. Medina-Remon A, Casas R, Tressserra-Rimbau A, et al. Polyphenol intake from a Mediterranean diet decreases inflammatory biomarkers related to atherosclerosis: a substudy of the PREDIMED trial. Br J Clin Pharmacol. 2017;83(1):114-28.
  4. Estruch R, Ros E, Salas-Salvado J, et al. Primary prevention of cardiovascular disease with a Mediterranean diet. N Engl J Med. 2013;368(14):1279-90.

 


Czytaj oryginalne źródło

INFORMACJE O PRODUKCIE

Wartości odżywcze

Wielkość dawki: 3 kapsułki wegetariańskie

Ilość dawek w opakowaniu: 30

Zawartość jednej dawki:

Mieszanka pełnowartościowych składników śródziemnomorskich:
[Std. Do 25% polifenoli] Ekstrakt z winogron (nasiona), ekstrakt oliwy z oliwek (liść), ekstrakt z granatów (owoce), ekstrakt z czarnego orzecha (endocarp), wyciąg z Carya illoinensis (Orzesznik jadalny), wyciąg z karczocha (owoce), ekstrakt z soczewicy (otręby)

1600 mg

Inne składniki: celuloza roślinna (kapsułka), celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka, kwas stearynowy, chlorofilina.

Zawiera orzechy (orzech włoski, orzesznik jadalny). Wolne od GMO.

PhytoClean™ Method jest opatentowaną metodą ekstrakcji bioaktywnej.

Sposób użycia:
  • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 3 kapsułki dziennie, z posiłkiem lub niezależnie od posiłków.
  • Może być stosowana w jednej lub w podzielonych dawkach.
Ostrzeżenie

W przypadku kamicy żółciowej lub niedrożności dróg żółciowych nie należy używać tego produktu. Nie należy przyjmować również w czasie ciąży lub karmienia piersią.

Uwaga!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia.

OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.

CoQ10 - Boost your cellular energy.

Save 10% on LEE CoQ10 Range this week!

SAVE 10%
Close