Produkt #02034 1 porcja Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Super K, Advanced K2 Complex

Vitamin K1, K2 (MK-4 and MK-7) found in Super K with Advanced K2 Complex can:

  • Can support anti-calcification of arteries
  • Promotes normal bone density
  • Promotes a healthy heart

Use Vitamin K1, K2, MK-4 and MK-7 found in Super K with Advanced K2 so support anti calcification of your cardiovascular system and promote strong bones.

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 165.87
Oszczędzasz 42%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

9619 
22.81
Rabat ilościowy:
- Buy 2 for 91,38 zł each and save 45%
- Buy 4 for 86,58 zł each and save 48%
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Wyniki wielu badań klinicznych wykazują, że witamina K odgrywa kluczową rolę w utrzymywaniu prawidłowej gęstości kości poprzez ułatwienie transportu wapnia z krwi do kości. Jest ona również konieczna dla białek regulujących poziom wapnia w tętnicach. Białko macierzy Gla (MGP) jest zależne od witaminy K i musi być karboksylowane by funkcjonować właściwie. Niski stan tej witaminy prowadzi do dezaktywacji niedokarboksylowanego MGP, które gromadzi się w miejscach zwapnienia naczyń. MGP będące potężnym miejscowym inhibitorem zwapnienia tętnic, jest zatem istotne również w odniesieniu do zdrowia całego układu sercowo-naczyniowego. W przypadku braku odpowiedniego poziomu witaminy K, wapń we krwi może odkładać się wzdłuż ściany tętnicy doprowadzając do jej zwapnienia. Wraz z wiekiem, niedobór witaminy K, nawet nie dający żadnych objawów, może stanowić ryzyko dla układu naczyniowego. Niski poziom tego składnika odżywczego może również doprowadzić do okresowego podniesienia poziomów niedokarboksylowanej osteokalcyny, co – jak wykazano – wiąże się z większą utratą masy kostnej u kobiet w okresie pomenopauzalnym.

Przeprowadzone na dużą skalę, ściśle kontrolowane badanie Rotterdam Heart Study, śledzące wyniki 4800 osób przez siedem lat ujawniło, że układ sercowo-naczyniowy uczestników, których dieta była najbogatsza w witaminę K2, był w znacznie lepszym stanie niż u tych, którzy przyjmowali najmniejsze jej ilości. Duża dawka również odpowiadała za mniejsze osadzanie się wapnia w aorcie, podczas gdy badani, przyjmujący mniejsze jej ilości, byli bardziej narażeni na umiarkowane lub poważne zwapnienie. Próby przeprowadzone na zwierzętach sugerują, że witamina K nie tylko hamuje postęp dalszej akumulacji wapnia, ale również zmniejsza o 37% wstępnie uformowane zwapnienie tętnicze.

Najbardziej kompletna formuła witaminy K

Witamina K1 znajdująca się w roślinach oraz warzywach, powinna być częścią codziennego reżimu suplementacyjnego większości z nas. Jeszcze istotniejsze jest włączenie do niego dwóch form witaminy K2 – MK-4 i MK-7.

W oparciu o dane potwierdzające efekt długotrwałego działania MK-7, obecnie możliwe jest przyjmowanie łącznie mniejszej ilości witaminy K przy osiągnięciu jednak dużo większego, utrzymującego się jej poziomu we krwi.

Najnowsza formuła Super Witamina K z Zaawansowanym Kompleksem K2 dostarcza witaminę K1 i dwie formy witaminy K2 –  MK-4 i MK-7 już tylko w jednej kapsułce dziennie. Zaletą tej formuły jest fakt, że dostarcza dokładną ilość długo działającej formy MK-7, co wykazały ostatnie badania przeprowadzone na ludziach, dostarczając optymalnego poziomu witaminy K przez 24 godziny. Dodanie MK-4 zapewnia szybki wzrost stężenia witaminy K we krwi.


Czytaj oryginalne źródło

INFORMACJE O PRODUKCIE

 

Wartości odżywcze:

Wielkość dawki –  1 wegetariańska kapsułka

Ilość dawek w opakowaniu - 90

 

Zawartość jednej dawki:

Witamina C (jako Palmitynian askorbylu)

10 mg

Witamina K – całkowita zawartość

2600 mcg

Forma witaminy K:

 

Witamina K1 (jako fitonation)

1500 mcg

Witamina K2 (jako menachinon-4)

1000 mcg

Witamina K2 (jako all-trans menachinon-7) 

100 mcg

Pozostałe składniki: oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, żelatyna , gliceryna, wosk pszczeli, woda oczyszczona, barwnik z chleba świętojańskiego.

Produkt zawiera soję.

Non-GMO

 

Sposób użycia:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 1 kapsułka dziennie, z posiłkiem.

 

Uwaga!

Jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe lub przeciwpłytkowe, bądź masz zaburzenia krzepnięcia przed zastosowaniem suplementu diety skonsultuj się z lekarzem.

 

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.


OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.