Produkt #60014 4 porcja Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Ultra Binder, naturalny preparat wiążący toksyny

Ultra Binder, naturalny preparat wiążący toksyny:

 

 • Wspomaga pozbywanie się toksyn z organizmu
 • Wiąże się z wieloma toksynami w przewodzie pokarmowym, zapobiegając ich wchłanianiu do organizmu
 • Łączy odtruwające właściwości różnych środków wiążących

 

Ultra binder, naturalny preparat wiążący toksyny to kombinacja składników o działaniu odtruwającym, która przyczynia się do usuwania z organizmu różnych rodzajów toksyn znajdujących się w jelitach, takich jak metale czy endotoksyny.

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 433.59
Oszczędzasz 25%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

32787 
77.75
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:

Duża część procesu odtruwania organizmu odbywa się w jelitach. Znajduje się tam wiele rodzajów toksyn, w tym metali i endotoksyn. Substancje wiążące są związkami, które są stosowane, aby usuwać określone rodzaje toksyn. Ultra binder, naturalny preparat wiążący toksyny jest zastrzeżoną kombinacją, która łączy w sobie zdolności poszczególnych substancji wiążących do pozbywania się wielu rodzajów toksyn. Ultra binder, naturalny preparat wiążący toksyny odnajduje toksyny w jelitach i wiąże je, a następnie są one usuwane poza organizm.

 

Jak to działa?

Detoksykacja organizmu jest wieloetapowym procesem, podczas którego toksyny są usuwane z organizmu. Bardzo często te toksyny znajdują się w przewodzie pokarmowym, ponieważ zostały wyeliminowane z innych tkanek przez wątrobę lub były obecne w diecie. Bez związku wiążącego, który może przechwytywać toksyny znajdujące się w jelitach, wiele z nich będzie absorbowanych lub ponownie wchłanianych. Może to prowadzić do zwiększonego poziomu toksyn w organizmie. Istnieje wiele substancji wiążących, które wyłapują określone rodzaje toksyn, takie jak metale, endotoksyny (LPS) itp. Najlepszy rodzaj substancji wiążącej jest mieszaniną, która łączy właściwości poszczególnych substancji w „wielozadaniowym” związku wiążącym toksyny.

Ultra binder, naturalny preparat wiążący toksyny optymalizuje naturalną inhibicję zanieczyszczeń i toksyn, takich jak endotoksyny (LPS), metale i inne niepożądane produkty uboczne znajdujące się w jelitach. Ultra binder, naturalny preparat wiążący toksyny zawiera wyjątkową zoptymalizowaną formułę, w skład której wchodzi kombinacja składników zastrzeżonych. Węgiel aktywny, chitozan, BiAloe® (aloes) Fibregum ™ Bio (guma arabska), glinka z bentonitu sodowego USP, oraz opatentowana funkcjonalizowana krzemionka.

 

Opatentowana funkcjonalizowana krzemionka podczas procesu wiązania metali w jelitach nie ma sobie równych pośród innych substancji tego typu.

 

Informacje naukowe na temat produktu:

 • Węgiel aktywny — może wiązać LPS, pestycydy, herbicydy, trwałe zanieczyszczenia organiczne, a także mykotoksyny.
 • Glinka bentonitowa — może wiązać zarówno aflatoksyny, jak inne mykotoksyny.
 • BiAloe® (aloes) — ma łagodzący wpływ na błonę śluzową jelit i żołądka oraz minimalizuje efekty uboczne, które mogą wystąpić podczas przyjmowania substancji wiążących.
 • Chitozan — może wiązać się z żółcią i wydzielanymi wraz z nią toksynami. Dotyczy to również metali ciężkich, BCP (polichlorowanych bifenyli), ftalanów oraz BPA.
 • Fibregum™ Bio (guma arabska) — wspomaga funkcjonowanie błony śluzowej jelit i żołądka, stymuluje wzrost korzystnej flory bakteryjnej, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Fibregum™ Bio (guma arabska) jest błonnikiem prebiotycznym odpowiednim dla osób stosujących dietę low-FODMAP.

 

Stosowanie:

 • Sugerowany sposób użycia: Wymieszać łyżeczkę w 250 ml wody. Dobrze wymieszać i wypić. Składniki: Glinka z bentonitu sodowego USP, węgiel aktywny, drzewny, chitozan, guma arabska (FiberGum Bio od firmy Nexira), aloes (BiAloe od Lorand Labs) oraz IMD.

 

Lista referencyjna:

 1. Quicksilver Scientific: https://www.quicksilverscientific.com/ultra-binder/, dostęp 7.11.2017 r.

 

 

 

INFORMACJE O PRODUKCIE

Wartości odżywcze:

Wielkość dawki: 4 gramy (1 łyżeczka do herbaty)

Ilość dawek w opakowaniu: ok. 30

Zawartość jednej dawki:

Zastrzeżona mieszanka: glinki sodowo-bentonitowej, aktywowanego węgla drzewnego, chitozanu, biAloe® Aloe Vera i IMD (opatentowana krzemionka funkcjonalizowana)

2 g

Fibregum™ Bio (Guma arabska)

2 mg

Całkowite rozpuszczalne włókno

1,8 g

BiAloe® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Lorand Laboratories LLC, Houston, Texas.

 

Sposób użycia:
 • Wymieszaj 1 łyżeczkę na 8 uncji (około 250 ml) wody raz dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
 • Zażyj 30 minut przed lub 2 godziny po przyjęciu leków.
Uwaga
Jeśli jesteś w ciąży, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.

Suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać szczelnie zamknięte w chłodnym i suchym miejscu.

OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.