1 Kapsułki / Tabletki / Zestaw Produkt #10015 Dostępny Share Dodaj do ulubionych
Weight Loss Kit | 30 Dni

Zestaw wspierający odchudzanie (O Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur, zaawansowanym naturalnym tłumieniu apetytu, aktywatorze metabolicznym AMPK):

 

 • Wspiera pracę enzymów komórkowych usuwających tłuszcz (Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur).
 • Kontroluje apetyt (Zaawansowane naturalne tłumienie apetytu).
 • Pomaga organizmowi spalać tłuszcz brzuszny (Aktywator metaboliczny AMPK).

 

Zestaw wspierający odchudzanie jest polecanym przez nas, trzytorowym połączeniem wspomagającym odchudzanie. Działając wspólnie, składniki zawarte w Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur, zaawansowanym naturalnym tłumieniu apetytu i aktywatorze metabolicznym AMPK mogą pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększyć beztłuszczową masę ciała i kontrolować apetyt. Połączenie produktów w tym zestawie przeznaczone jest na 30 dni stosowania.

Zamówienia złożone przed 14:00 CET będą wysłane tego samego dnia!
Cena detaliczna zł 517.85
Oszczędzasz 30%
Twoja bonusowa cena

Dostępność: dostępny

36254 
85.97
 

Inni klienci również obejrzeli


OPIS

Korzyści zdrowotne w skrócie:

Trzy produkty wchodzące w skład zestawu wspierającego odchudzanie stanowią potężną kombinację suplementów wspomagającą utratę wagi. Każdy z tych trzech produktów wykazuje unikalne metody wspomagania utraty tkanki tłuszczowej. Dzięki połączeniu składników aktywnie pomagających zredukować tkankę tłuszczową i apetyt, zestaw wspierający odchudzanie stanowi doskonały dodatek do prostego programu odchudzającego.

 

Jak to działa?

Każdy z trzech produktów wchodzących w skład zestawu wspierającego odchudzanie zawiera wyjątkowe składniki, mogące pomóc w aktywacji utraty tłuszczu:

 

O Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur:

Śródziemnomorskie owoce cytrusowe i południowoamerykańskie ekstrakty z nasion zawierają flawonoidy, które wspomagają funkcję enzymów komórkowych usuwających tłuszcz.

 

O Advanced Natural Appetite Suppress:

Redukcja wielkości porcji i spożytych kalorii jest istotnym punktem programu utraty wagi. Ten naturalny suplement wspomaga poskromienie głodu i promuje uczucie sytości, co pozwala przestrzegać niskokalorycznych diet. Głód i uczucie sytości są kontrolowane przez hormony. Preparat Advanced Natural Appetite Suppress zawiera ekstrakt z europejskiej białej fasoli nerkowatej, który wspomaga prawidłowe poziomy hormonów jelitowych, kontrolujących apetyt i uczucie sytości. Grelina jest hormonem pobudzającym apetyt. Natomiast cholecystokininy (CCK), glukagonopodobny peptyd-1 (GLP1), oraz peptyd YY (PYY) zapewniają uczucie sytości.

 

O AMPK Metabolic Activator:

Aktywne składniki (Gynostemma pentaphyllum) i flawonoid cytrusowy hesperydyny) w AMPK Metabolic Activator aktywują enzym AMPK, który pomaga zmniejszyć niepożądany tłuszcz w jamie brzusznej, wykorzystując ten rodzaj tłuszczu specjalnie do produkcji energii komórkowej, zmniejszając w ten sposób tłuszcz w obrębie jamy brzusznej.

 

Naukowe podstawy produktu:

 

Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur:

Badania pokazują, że flawonoidy znajdujące się w śródziemnomorskich owocach cytrusowych i południowoamerykańskich ekstraktach z nasion wspomagają działanie enzymu, który usuwa tłuszcz z komórek. Jak wykazano podczas testów klinicznych, osoby przyjmujące 450 mg fito-mieszanki dwa razy dziennie przez 2 tygodnie straciły na wadzę średnio 2,6 kg. Wśród badanych nastąpiła również redukcja tkanki tłuszczowej o 6,6% i zmniejszenie obwodu bioder i talii o średnio 5 cm.

Kolejne badanie wykazało, że ochotnicy stosujący suplementację owoców cytrusowych/ekstrakty z nasion stracili prawie 10% zapasu tłuszczu brzusznego, co z kolei korzystnie wpłynęło również na odpowiedź zapalną .

 

Advanced Natural Appetite Suppress:

Zaawansowane Naturalne Tłumienie Apetytu zapewnia nowatorski ekstrakt z włoskiej fasoli borlotto, który pomaga regulować poziom greliny i hormonów sytości CCK, GLP1 i PYY. Ekstrakt reguluje także alfa-amylazę, enzym który przekształca skrobię do cukrów prostych. Wpływa również na tempo, w jakim wolne cukry są wchłaniane z przewodu pokarmowego do krwi.  Badanie przeprowadzone wśród osób z nadwagą, wykazały, że przyjmowanie wyciągu z europejskiej białej fasoli nerkowatej pomaga w utracie wagi. Co więcej, redukuje apetyt i zwiększa uczucie sytości, nie niosąc ze sobą żadnych efektów ubocznych. Preparat zawiera identyczny ekstrakt z odmiany włoskiej fasoli borlotto, jaki wykorzystano w tym badaniu. Suplement należy przyjmować w połączeniu ze zdrową dietą i regularnymi ćwiczeniami fizycznymi. Wyniki mogą się różnić.

 

AMPK Metabolic Activator

Gynostemma pentaphyllum lub jiaogulan jest rośliną stosowaną w tradycyjnej medycynie azjatyckiej w celu promowania długowieczności i jest daleko spokrewniony z ogórkiem. Dzisiaj naukowcy odkryli powód, dla którego azjatyccy lekarze przepisali G. pentaphyllum w celu zahamowania różnych problemów zdrowotnych związanych z wiekiem; powodem jest to, że promuje aktywację AMPK.

G. pentaphyllum nie tylko aktywuje AMPK, ale także przenosi nadmiar tłuszczów do mitochondriów, które są ”elektrowniami" komórki. Tutaj jest on wykorzystywany do produkcji energii. Prowadzi to do wysoce wydajnej produkcji energii komórkowej, a zatem do ostrego zmniejszenia zbędnego magazynowania tłuszczu.

Ponadto wyciągi z G. pentaphyllum mają inne korzystne właściwości. Obejmuje to zdolność do przedłużania życia komórek, które są pod naciskiem stresu oksydacyjnego wywołanego utlenianiem i gromadzeniem się tłuszczu.

Badania potwierdziły to, co naukowcy znaleźli w badaniach laboratoryjnych: G. pentaphyllum zwiększa aktywność AMPK, a także zapewnia ważne korzyści długowieczności.

Hesperydyna to flawonoid naturalnie występujący w owocach cytrusowych. Duże badania łączą zwiększone spożycie żywności bogatej w flawonoidy, takie jak owoce cytrusowe, ze zmniejszonym ryzyku wystąpienia problemów z sercowo-naczyniowych. Wykazano, że hesperydyna promuje aktywację AMPK, pomaga regulować czynniki zapalne i wspomaga pracę naczyń krwionośnych. Tak więc hesperydynę uzupełnia G. pentaphyllum w modulowaniu rozkładu tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej.

 

Jak używać:

Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 1 kapsułka, 2 razy dziennie, podczas śniadania i obiadu.
 • Każda porcja zawiera około 10 mg kofeiny (ilość jaką można znaleźć w 1/4 filiżanki zaparzonej zielonej herbaty).

 

Advanced Natural Appetite Suppress:

 • Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 1 kapsułka, 2 razy dziennie, na chwilę przed posiłkiem.

 

AMPK Metabolic Activator:

 • Jedna tabletka dziennie z posiłkem lub bez posiłku albo zgodnie z zaleceniami lekarza.

 

Odnośniki:

Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur

Advanced Natural Appetite Suppress

AMPK Metabolic Activator

INFORMACJE O PRODUKCIE

For product details, please refer to the individual components of the Weight Loss Kit:
AMPK Metabolic Activator, 30 vegetarian tablets
Mediterranean Trim with Sinetrol™-XPur, 60 vegetarian capsules
Advanced Natural Appetite Suppress, 60 vegetarian capsules.
 
Dosage and Use: 

AMPK METABOLIC ACTIVATOR:

 • Take one (1) tablet daily, with or without food, or as recommended by a healthcare practitioner.

MEDITERRANEAN TRIM WITH SINETROL™-XPUR:

 • Take one (1) capsule twice daily at breakfast and lunch, or as recommended by a healthcare practitioner.
 • Each serving contains approximately 10 mg of caffeine (the amount found in about 1/4 cup of brewed green tea).

ADVANCED NATURAL APPETITE SUPPRESS:

 • Take one (1) capsule twice daily immediately before eating, or as recommended by a healthcare practitioner.
Warnings
 • KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN
 • DO NOT EXCEED RECOMMENDED DOSE
 • Do not purchase if outer seal is broken or damaged.
 • When using nutritional supplements, please consult with your physician if you are undergoing treatment for a medical condition or if you are pregnant or lactating.


OPINIE

Brak opinii dla tego produktu.

CoQ10 - Boost your cellular energy.

Save 10% on LEE CoQ10 Range this week!

SAVE 10%
Close